UITRUBRIEKEN
Voorpagina
Dagtips
Uit eten
Theaters
Evenementen
Wandelen
Uit-winkelen
Museum & Galerie
Vakanties
Festivals
Educatief
Dierentuinen
Concerten
Campings
Beurzen
Attractieparken
Bioscopen
LINKS
CONTACT
DISCLAIMER
Enge Buren gaat met Vreemde Vogels het theater in
Enge Buren gaat met Enge Vogels op pad. Foto Wim Lanser
Enge Buren gaat met Enge Vogels op pad. Foto Wim Lanser


Enge Buren, een muzikale cabaretgroep, trekt vanaf 29 maart het land door met hun nieuwe programma Vreemde Vogels. De drie heren hebben alle grappen en grollen op een originele en uiterst creatieve manier in muziek, liedjes en acts vertaald. Hun programma bestaat uit komisch gearrangeerde covers, persiflages van bekende pophits tot zeer sprekende eigen nummers.

Van hilarisch tot ontroerend. Allerlei verschillende muziekstijlen worden gebruikt. Met hun goede zangstemmen maken ze van elke voorstelling een uiterst gevarieerde en vermakelijke show. Een feest der herkenning, aangevuld met verrassende wendingen. Met aanstekelijk enthousiasme en overduidelijk spelplezier, bespeelt Enge Buren, met een karrenvracht aan muziekinstrumenten, het publiek.

VREEMDE VOGELS

De show is één lange zoektocht naar vreemde vogels binnen de muziekindustrie, de showbizz maar ook in het dagelijks leven! We zweven via eendagsvliegen en eigenaardige artiesten naar excentrieke entertainers en zonderlinge buren. In vogelvlucht langs rare snoeshanen en exotische paradijsvogels op zoek naar de vreemde eend in de bijt. Een merkwaardige mix tussen muzikale buitenbeetjes en theatrale hoogstandjes, aangevuld met dwaze dansjes en maffe acts.

Laat je meevoeren op deze bijzondere thermiek! Wees welkom in de wonderlijke wereld van Vreemde Vogels.

Toegangskaarten zijn te bestellen via de theaters. Meer informatie over de voorstelling, kaartverkoop en toegangsprijzen op www.impactentertainment.nl

SPEELLIJST

vr 22-09-2017 Evertshuis BODEGRAVEN 20:30 0172-618484 www.evertshuis.nl

za 23-09-2017 Theater RhederArt DIEREN 20:00 0313-415000 www.rhederart.nl

za 07-10-2017 Vestzaktheater Son SON EN BREUGEL 20:15 www.vestzaktheaterson.nl

do 12-10-2017 Agora Theater DRUTEN 20:30 0487-515779 www.agoratheater.nl

vr 13-10-2017 Theater De Winsinghhof RODEN 20:15 www.theaterdewinsinghhof.nl

za 14-10-2017 Cultuurcentrum Van Beresteyn VEENDAM 20:15 www.vanberesteyn.nl

do 26-10-2017 Stadsgehoorzaal KAMPEN 20:15 www.stadsgehoorzaalkampen.nl

vr 27-10-2017 Theater Ludens VOORBURG 20:30 070-3871168 www.theaterludens.nl

za 28-10-2017 Theater Twee Hondjes HELLEVOETSLUIS 20:15 www.theatertweehondjes.nl

do 02-11-2017 Stadstheater De Bond OLDENZAAL 20:15 www.stadstheaterdebond.nl

za 04-11-2017 Calypso Theater WIJK BIJ DUURSTEDE 20:30 www.calypsotheater.nl

do 09-11-2017 Kunstwerk!Het Musiater ZEVENAAR 20:15 www.hetmusiater.nl

za 11-11-2017 Theater Idea SOEST 20:15 035-6095840 www.ideacultuur.nl

wo 15-11-2017 Het Werftheater UTRECHT 20:30 030-2315440 www.werftheater.nl

do 16-11-2017 Het Werftheater UTRECHT 20:30 030-2315440 www.werftheater.nl

wo 22-11-2017 Ledeltheater OOSTBURG 20:15 0117-452735 www.ledeltheater.nl

vr 24-11-2017 Theater De Omval DIEMEN 20:30 www.theaterdeomval.nl

za 25-11-2017 Theater Hofpoort COEVORDEN 20:15 www.theaterhofpoort.nl

wo 29-11-2017 Theater PePijn DEN HAAG 20:30 070-3610540 www.diligentia-pepijn.nl

vr 01-12-2017 Posttheater ARNHEM 20:30 026-4463554 www.posttheater.nl

za 02-12-2017 Posttheater ARNHEM 20:30 026-4463554 www.posttheater.nl

vr 08-12-2017 Theater 't Mozaek WIJCHEN 20:15 www.mozaiekwijchen.nl

za 09-12-2017 De Poorterij ZALTBOMMEL 20:15 0418-726810 www.de-poorterij.nl

do 14-12-2017 Theater De Kappen HAAKSBERGEN 20:30 053-5730200 www.dekappen.nl

vr 15-12-2017 Schouwburg De Kring ROOSENDAAL 20:15 www.dekringroosendaal.nl

za 16-12-2017 Stadstheater De KOM NIEUWEGEIN 20:30 030-6045554 www.dekom.nl

vr 12-01-2018 Theater de Speeldoos VUGHT 20:30 073-6565588 www.theaterdespeeldoos.nl

za 13-01-2018 TOP Bemmel BEMMEL 20:30 0481-462202 www.topbemmel.nl

vr 19-01-2018 De Goudse Schouwburg GOUDA 20:30 www.goudseschouwburg.nl

za 20-01-2018 HOFtheater RAALTE 20:15 0572-361361 www.hofinsalland.nl

do 25-01-2018 Cardo Theater GROESBEEK 20:00 088-7792094 www.stichtingcardo.nl

do 01-02-2018 Theater de Speeldoos BAARN 20:15 035-5418050 www.speeldoosbaarn.nl

za 03-02-2018 Theater 't Onderdak SASSENHEIM 20:15 0252-225874 www.hetonderdak.nl

wo 07-02-2018 Rabotheater HENGELO 20:00 074-2556789 www.rabotheater.nl

vr 23-02-2018 De Verwachting RITTHEM 20:00 www.theatersaanzee.com

za 24-02-2018 De Nieuwe Kerk ZIERIKZEE 20:15 www.theatersaanzee.com

vr 02-03-2018 Schouwburg Venray VENRAY 20:00 www.schouwburgvenray.nl

za 03-03-2018 Theater Sneek SNEEK 20:15 0515-430580 www.theatersneek.nl

vr 09-03-2018 Schaffelaartheater BARNEVELD 20:15 www.schaffelaartheater.nl

vr 16-03-2018 C.C. De Pas HEESCH 20:15 0412-451634 www.de-pas.nl   Theaters